Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Enderrat
Persh...
Para disa netësh pash ne enderr xhaxhain e burrit por ai ka nderruar jet para 1 viti
Dhe i tha burrit qe ju do beheni me djale
Kush e di cdo te thot?
Ina Vlor (5 ditë më parë)
Ina Vlor (5 ditë më parë)
Emma ishalla amin
Ema Ema2 (5 ditë më parë)
Sigurisht do te mbetesh shum shpejt se keshtu thot kjo enderr
Ina Vlor (5 ditë më parë)
Emma jo por po tentoj per shtatezani
Ema Ema2 (5 ditë më parë)
Tek ne thojn nqofse sheh nje njeri te vdekur do vije dikush i gjall ! A je shtatzan ti?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?