Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Fazli mekuli
Përshëndetje nëna,deshta të ju pyes për pediatrin fazli mekuli,mos ndonjëra keni numrin e tel,dhe a është pediatër i mirë,po na duhet për vajzën e vëllaut
Be Lina (1 javë më parë)
Alberina Krasniqi (1 javë më parë)
Djali jem ka tash 20 vite prej sw ka ljnd ende bon kontrolla te dr fazlija mjek mat mir ks nuk ka
Nana E Lumit (1 javë më parë)
Pershendetje, une e dergoj djalin te ky dr nuk ka hiq na te mire, teper mjek i mire osht. +383 44 173 600 qeky osht numri ku mundesh me thirr me bo termin. Ishalla i kalon
Be Lina (1 javë më parë)
Po e kam për vajzën e vëllaut i ka thonë mjeku që ka marrë bronhitiz e na than me qu te ky mjek po numrin sun pe gjejmë për termin, faleminderit më vjen mirë për vëllaun e paqi me jetë të gjatë
Jeta Hoti (1 javë më parë)
Numrin nuk e kam Be Lina ama vllau jem pat qenë smutë shumë, e patëm pru te ky edhe terapia/diagnoza e tij ka qenë katastrofale. Aq shumë na pat tranu sa prej tutës në beograd e patëm dërgu, atje mandej na kanë thon qe sështë kurgjo serioze me një intervenim tepër të thjeshtë i ka kalu edhe ska pasë kurrë problem. Tash vllau i ka 17 vjet, kjo ka ndodhë para rreth 15-16 vjete

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?