Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dua mendimin e juv nena
Nena
Valtrina 15 (1 javë më parë)
Valtrina 15 (1 javë më parë)
anda shum osht i jepum mas djalit ku me dit qka po i doket po kismet ju tregoj ahahah
Valtrina 15 (1 javë më parë)
fjorela flm shum in sha llah se qeshtu shum palidhje po mdoket po mbon me u ndi keq diqysh sdi qysh me thon
Anda... L (1 javë më parë)
Garant qaq shum osht i dhant mad djalit qe eekini sa menon qe i mjafton veq aj qe thojna na osht i pizat nta tana se besoj qe e thot me zemer bile maje men ma shumti ka me dasht kur t vje n jet qika ose djali se sdihet qka eki niher bile kallxona masi tlind hahaha
Fjorela Kembora (1 javë më parë)
Hic mos u streso e dashur se nje paske jo 10, do e shikosh se edhe ai do mesohet e do ta doje shume, kam burrin keshtu une duket i ftohte e thua ky nuk i do femijet por i do me shume se une, mbase i duket e papritur por merre me qetesi e cdo gje rregullohet ishalla te shkon mbare deri ne fund
Ap (1 javë më parë)
Ishall,ah tshkon mar se fmia o bekim prei zotit ka plot familje qe tentoin gjithqysh per me pas fmi e ty shyqyr ta ka qu zoti...un jom shtatzan me ivf en mujin e 9 e pa lind qika hala na po planifikoim fmin e dyt...mos e ndegjo burrin se kur tlind bebi edhe ai ka mu kon shum i lumtur mos ki dert bilem
Valtrina 15 (1 javë më parë)
miamar faleminderit ti sa femije ki jo per tut nuk tutem sepse All ahu na ndihmon veq besim te ai me pas veq me kon femije i shendosh aty qata minuta kalojn i harron me kohe ehhe
Valtrina 15 (1 javë më parë)
Ina faleminderit in sha llah te lumt goja mas pari veq i shendosh le te jete
Valtrina 15 (1 javë më parë)
Jeta faleminderit zemer per kto fjal une shum jom gzu e falenderoj All ah un gjithmon se mka beku me femije te dyte po burri po ma prish
Jeta Hoti (1 javë më parë)
Valentina, mos e dëgjo hiç, me e hjekë shpresoj se nuk të thot, e për qe sështë gëzu mos i jep vetes stres hiç, ti shijoje shtatzaninë e Ishalla me nje bebe të shëndoshë. Kur të vij në jetë edhe burri do i bjer pishman për fjalët që ka thënë
Ina 86 (1 javë më parë)
Aaah keta lloj burrash ,,,nejse mos ja ver re hic ca thote,,,gezohu e in sha llah te jep zoti nje vajze per shpirtin tend
Miamar Mia (1 javë më parë)
Urime ,mbaje se sjell mbaresi ne familje i dyti -thone,pastaj vendos nje spirale dhe rri rehat,une dy femije dua,por kur kujtoj ankthin e shtatezanise dridhem e terhiqem...mbaje!
Valtrina 15 (1 javë më parë)
Nena si jeni Un jam shtatzan javen e 5 e kom shtatzanin e dyt djali i ka 4 vjet dhe vet kisha deshir me mbet shtatzan sepse edhe shume pauz nuk eshte mir po burri spo ka qef se di pse mthot qysh je met e kemi djalin boll diqysh nena spom len as mu me u gzu po ma hup krejt spo di pse qeshtu po bon e paska dergu veq ata e shkrimin jo sepse nuk di me perdor mir faleminderit per mirekuptim

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?