Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena
Nena siq edhe e dini kom lind qe 3 dite deshta me ju pyt juve kur ju ka ardh gjini edhe qysh ja keni bo se niher sa kesh spital qaty ngji qka qitke dy pika edhe pak me shtes me shpric se nan sefte u bona tash kur erdha shpi skisha gji as te forcune as sen, dje ja kan nis mu forcu guri mu kan bo po tash kjo u msu me shish mi jep shtes se kajke shum u untu gjynahit. Me pomp pe pompati gjinin ama dy tri pika veq edhe krejt majat mkan hup spo din as me thith ma po kuqet krejt jom bo marak shum
Doa Gashi (1 javë më parë)
Eda..eda ... (1 javë më parë)
Doa mu sot ka nis me mu forcu..dhe deri sot I kam dhan me shishe dhe gji ...po me gji spo bahet rehat...gjak mjan ba dhe mu..
N K (1 javë më parë)
E dashur perdor prashak humana pilulate treten ne uje, nje ne dite e pin. Dy dit i kam pi veq se me erdh qumeshti nuk pat nevoj ma.
Era Krasniqi (1 javë më parë)
perdor qaj per gji un per veti e kam perdor dhe shum ka pas efekt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?