Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena kthene ju lutemmm :(
Prsh nena te dashura , jam ne javen e 37 dhe kam therrje edhe dhimbje ne vagine brenda jam e hapur 2.5 cm doktoresha mtha munen therrjet me kan qe je tu u qel henez ama prej mbrem kom pas therrje edhe dhimbje vagine edhe dhimbje tlehta shpine dhe barku dhe te shoqeruara sot gjith diten po jo tu u ba tforta po tlehta po pa dhimbje shum tmadhe ... qfar ja merr mendja a eshte lindja afer sipas pervojav tjuve ??
Edhe sa zgat procesi ne sall lindje dmth faza e shtyrjes sepse atu frikohem shum dhe friksohna qe do vdes duke shty :( flm
Per kohen e juvee
Lia H (1 javë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?