Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutem nena kthene ni pergjigje se jam ne ankth
Pershendetje nana sot i mbusha 40 jav dhe kesh nspital po mtha sje qel hiq tash jam bo marak a thu a do qelna kto dit a jo hiq se di qka ka me ndodh me mu shtatzania par osht per mu e po kam frik shum a ka pas najkush si rastin tem a mundet me ma tregu rastin e vet najkush ju lutna nana kthene
Rejhan1 (1 javë më parë)
Rejhan1 (1 javë më parë)
Flm shum elsa inshallah behet mir edhe desha ta ceki se edhe fmija eshte i kthym me ftyr paara qashtu me tha mjekja
Elsa >>>> (1 javë më parë)
Rejhan mos u bej merak, une deri 40+6 asnje shenje skam pasur per lindje, por ate 24 orshin e fundit me kapen dhimbjet dhe u hapa pernjeheresh. Ne te dyja lindjet e njejta gje me ka ndodhur. Te uroj lindje te lehte :)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?