Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

larja e bebit
Prsh nana , kom ni shqetsim e kom beben 5 jave ma heret nuk kajke kur e lajsha e tash ja ka nis po kan edhe shum, ja laj mas pari syt e durt koomt kapak toni e qes kadale te lag kapak kapak e toni pja nis nuk e kom la perdit se shpija e ftoft e u tutsha pom ftofet
A K (1 javë më parë)
A K (1 javë më parë)
E ndoshta edhe e kupton e mujsha tash mja vendos ni nape ndoshta nuk frigohet flm shum qe gjen koh per pergjigje
Miamar Mia (1 javë më parë)
Hahaha e kupton ai qe do lahet tani ,e kuptoka rutinen,dmth sa e zhvesh ai fillon qan ,po mbeshtille me nje nape dhe fute ne uje,prishe rutinen,,,ca bebe nuk e duan hic ujin,tregonte njera:edhe 2 jave e linte pa e lare haha,mbeshtille me nape te holle njehere
A K (1 javë më parë)
Miamar mia po e nxeji shtepin pastaj e laj amo pom doket qe po tutet se kur pja heki rrobat krejt po tutet ndoshta mos e ka per kta,
Miamar Mia (1 javë më parë)
Ngrohe shpine njehere pastaj laje,kur eshte shpia e ftohte si i lan koke ne fillim?mbase e ke lare ndonjehere me uje shume te ngrohte dhe bebi nuk e ka duruar dot,une kam ngrohur dhomen ne fillim pastaj e mbeshtjell trupin me carcaf dhe e vendos n sqetull,me njeren dore ja ve poshte mjekrres dhe ia mbyll veshet me gishta qe mos hyje uje,pastaj laji koken syte shpelaje,pastaj zhvishe dhe kape nga sqetlla ferkoje ,mbaj edhe nje ene te paster per ta shpelare ne fund,nqs te qan bebja,kur e fut ne uje mbeshtillja trupin me nje nape se ndihet i sigurt ashtu dhe i mbrojtur njesoj si ne bark,shiko video n youtube

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?