Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjinjt e bur
prsh nana kam beben 9 javshe e kam vetem ne gji po sot shum gjinjt e but i kam deri dje shum tfort kan qen a thoni se ska qumesht bebi vetem ne gji pom rrin sikur spi mjafton
Lejla Abazi (1 javë më parë)
Mrs Krasniqi (1 javë më parë)
Unë zakonishtë kur ha embelsira kryesisht qokollat më vje qumështi shumë.
A K (1 javë më parë)
Un kom hanger sallat laker tbardh me uthull e ma ndali gjinin 2 dit krejt kapak kom pas e hongra bakllav e mu leshu elhamdulilah shpresoj shum edhe juve
Blerta B (1 javë më parë)
Lejla edhe un kam te njejtin problem kam.djalin 2 muaj edhe qe 1 jave pom rrin gjinjet e but.jam bere marak se djali shum.shpesh po lyp me pi edhe kur po pin ka 1 ore gati pe mane gjini ne goje.po menoj qe nashta spo i del gjini. Ama kur po e shtypi pak gjirin pom del qumshte ama spo di a po kam.mjaftushum.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?