Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Leukocide shume te larta
Mirmbrema. Jam 4 muajshe shtatzen Para dy javesh bera analizat e urines dhe sekrecioneve dhe dola me infeksion ne te dyja. Kam mar mjekim gjate kesaj kohe, dhe sot qe porosita analizen shoh qe ishin trefishuar leukocidet ne te dyja. Ju lutem me thoni sa esht nr maksimal i leikocideve qe keni pasur ne shtatzani dhe a eshte shume i rrezikshem per bebin se po cmendem. Falemiderit shume .
bona bona (1 javë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?