Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

- nena djalit po i del zorra jasht ????
- Mirmbrema nena , e kam djalin gati 16 muajsh . Ka problem me dal jasht nga njeher del mir nga njeher jo . Qitash para 15min dul jasht pakk fortt edhe ka kajtt , veq um mshtrengojke shumm edhe e pash se i kesh dal zorra jasht . A eshte najsen shqetsuese??? Ju lutem tregomni se edhe nja 2 her tjera qishtu i ka pas dal , po thash nasht nuk i del moo amo qee tash apet :((
Elmira 21 (1 javë më parë)
Deshira H. (1 javë më parë)
+38344168643 dr sejdi statovci. Te poliklinika kavaja punon.
Luena Gashi (1 javë më parë)
Elmira te cili mjek e kqyr se edhe une jam e klines
Elmira 21 (1 javë më parë)
- falemnderit shum elsa :* #deshira a mundesh me ma dergu nr e ktij dr pra edhe n ncilin vend punon ???
Elsa >>>> (1 javë më parë)
Elmira djali eshte shume i vogel per te pase probleme te tilla, kapslliku eshte problem te shume femije por qe ti dali gjak dhe zorra nuk eshte shum normale keshtu qe sic te kane sugjeruar edhe nenat e tjera coje per vizite tek nje specialist. Edhe ne te rriturit qe e kemi kete problem kemi siklet dhe dhimbje te madhe Jo me ai qe eshte nje bebe. Te shkuara sa me shpejt zemres se vogel :)
Deshira H. (1 javë më parë)
Po te lutem mos humb kohe me teper. Beje terminin se djalit ju paska ça zorra e trashe passi qe i paska dal gjak. Besoj qe ky mjek te ndihmon sepse ishte bash per keto raste. Nese don ta shenoj numrin. Une kam problem me vajzen per kapsllek. Tani jemi me terapi te ketij mjeku. Shpresoj te rregullohet...
Elmira 21 (1 javë më parë)
#Lejla e kam pas te pediatri i kam kallxu se po hek qishtu veq ma ka pershkru ni sirup PicoLax her i ndihmon her jo spo di cka mi bo walla :(( wallahin kur pe shohim qashtu tu kaajt hmm .. #Ina kyy edhe nuk han mir per qata nashta edhe ka problem me zor i japi se hiqq s haan walla paramendo 16 muj 10kg i ka :( , po cfart walla sdi a rrin 5 mim ul veqq leviz her anej her knej haha .. #Deshira un nklin jetoj amo foli me kta shpis per me qu se gjynah cka o ka hek ky walla bile kaniher edhe kapak gjakk del
Deshira H. (1 javë më parë)
Elmira, dergoje te mjeku kirurg -pediater mos e le ma gjat me prit. Nese je ne prishtine ta kisha propozu dr sejdi statovcin.
Ina 86 (1 javë më parë)
Edhe vajzes time i ndodhte nje periudhe shpesh ,po shy qyr nuk i zgjati sh , mundohu ti rregullosh ushqimin qe te dale kollaj ,dhe mos e ler ulur sh ne uturak ,vec kete te fundit me keshilloi pediatria mua se vajza ime ushqehej mire ,
M N (1 javë më parë)
Lyja me vaj ulliri
Lejla Abazi (1 javë më parë)
si moj zorra jasht dergoe nmjek dasht zoti sasht shum problem i madh por dergo menjeher

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?