Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A jam shtatzen
Pershendetje desha te ju pyes nena a mundem me qen shtatzen kam pas mardhenje 3 her dhe pasi qe kam pas mardhenje diten naten kam pas gjakderdhje vigane 2 3 pika pastaj kur edhe 3 her kam pas te vjedhura por tani veq te perziera tani kur e kom pas kohen e mestruacioneve nuk me kan ardhur si qdo her por diten e par kam pas cikel te kafet pastaj tjera dit te kuqe njeher me pak e tu shku ma shum thm ardh mekan najt 5 dit dhe pastaj kom pas dhimje te findit te barkit edhe te fundit te shpines ende kam dhimbje por me shum kur rri ne kemb dhe kur heci kam te fryera te barkit edhe tw fryera te gjoksit edhe kam pas vetem nje dit dhimbje te gjoksit ju lutem me jepni nje pergjigje se a jam shtatzen apo qfar me rekomandoni te bej
Nora nora (1 javë më parë)
A & T (1 javë më parë)
Kshtu me ka ndodhur mua dhe sot jam shtatzane bone ni test provoje ndoshta je edhe ti
Valentina Shaqo (1 javë më parë)
Bej menjeher analizen beta hcg sepse ajo ta tregon, dhe nese je duhet te shkosh urgjent te doktori sepse kshu kam qene une, kisha gjakderdhje dhe mjeku me thoshte eshte normale derisa me ra embrioni. Me aq sa di une kur ke gjakderdhje ne fillim japin progesteron
Nora nora (1 javë më parë)
A mund me qen me shum shtatzani apo cista
Nora nora (1 javë më parë)
A mund me qen me shum shtatzani apo cista
Adnila Ada (1 javë më parë)
Ban nje test shpi ose bej nje test gjaku per tu siguri je apo jo. Sepse munet edhe cista me.Qen
Alberina Krasniqi (1 javë më parë)
mjndet me qen dhe shtatzàni po mundet dhe cista bjen nje tes ose sho per kontroll me sigurt
Nora nora (1 javë më parë)
Ju lutem nena me jepni nje pergjigje a jam shtatzen shpresoj te jem shtatzen inshalla
Nora nora (1 javë më parë)
Ju lutem nena me jepni nje pergjigje inshalla jam shtatzen

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?