Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A mundet me qene shtatzani?
Jom tu tentu per shtatzani ovulimin e kom pas me 5 tetor se e kom percjell me ultraz me doktorr burimin Me 16 kam pas kohen e ciklit me erdhen vetem ngjyre kafe pak pastaj sa here urinojsha kisha edhe tkuqe pak diten e par olloshkat e pasterta.. te dyten full mu me zgjasin 6 dite diten r 2 gjithmon kam dhimbje ksaj here skam pas vetem pak tr mjedisit edhe sot dita 3 kom pas 4 her barkqitje nuk pe di pse ndersa mestracione veten ngjyr kafe si me dasht me mu ndal edhe vetem gjate urinimit kapak . A mundet mr qen shtatzani? Cikel pak por pa dhimbje plus barkqitje ?
Elsaaah1 (1 javë më parë)
Elsaaah1 (1 javë më parë)
Po valla jom e stresume seedhe gazra po kom tmerrshem 6 mengjes po mdel gjumi prej gazrav gje qe ska ndodh kurr , mestracione shume pak djimt vetem tgazrav tcikllit spata ksaj here hajr ishalla
LilaD (1 javë më parë)
Sipas kesaj qe shkruan nuk je shtatzane, je stresuar shume e mos harro qe efekti i ilaçeve ndryshon edhe ciklin nganjehere
Jeta Hoti (1 javë më parë)
Elsaah bëje një analizë gjaku edhe të tregon sakt, që mos të rrishë në stres

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?