Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A jam shtatzen
Pershendetje desha te ju pyes nena a mundem me qen shtatzen kam pas mardhenje 3 her dhe pasi qe kam pas mardhenje diten naten kam pas gjakderdhje vigane 2 3 pika pastaj kur edhe 3 her kam pas te vjedhura por tani veq te perziera tani kur e kom pas kohen e mestruacioneve nuk me kan ardhur si qdo her por diten e par kam pas cikel te kafet pastaj tjera dit te kuqe njeher me pak e tu shku ma shum thm ardh mekan najt 5 dit dhe pastaj kom pas dhimje te findit te barkit edhe te fundit te shpines ende kam dhimbje por me shum kur rri ne kemb dhe kur heci kam te fryera te barkit edhe tw fryera te gjoksit edhe kam pas vetem nje dit dhimbje te gjoksit ju lutem me jepni nje pergjigje se a jam shtatzen apo qfar me rekomandoni te bej
Nora nora (1 javë më parë)
Ida Gerchi (1 javë më parë)
Boje nje test me dit nese po.Ashtu.Shko te mjeku

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?