Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A esht normale pas aborit t ekem keto shenja
Kam kaluar nj aborit 11 javesh ne 4 shtator dhe ne muajin tetor me kan ardhur ne daten 8 cikli 5 dite po qe pas ciklit ende kam fryrje gjoksi dhe dhimbje nen shpin dhe trazira si dhe urinim i shpesht
un pas aborit kam ber nj eko dhe mjekj m tha je mir dhe prita ciklin te me vinte , un pas aborit e deri me tani nuk kam pasur mardhenje seksuale a duhet t shjetesojem per ndnj mbetje ?
kejsillapaj (1 javë më parë)
Vlora . (1 javë më parë)
Ke ber shumë pyetje me ket gje por me se miri drejtoju mjekut shiko qa te thot ..

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?