Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Orkidea
Pershendetje orkidea, si ke qen?
A ke shkuar te mjeku pas abortit? Me aq sa kam lexuar ky eshte aborti jot i dyte pas goces, a te thone gje mjeket per kte?
Me fal qe pyes por e kam dhe nga situata ime se nuk kam shkuar me te mjeku
Valentina Shaqo (1 muaj më parë)
Valentina Shaqo (1 muaj më parë)
Kur thua nuk e dije qe ishe shtatzan, a nuk e kuptove nga cikli? Une po pres te lirohet burri nga puna qe te shkoj te bej nje vizit. Kam filluar perdor acidin folik. Mos u shqeteso se nga pak gjakdershje do kesh , dhe cikli te vjen fiks ne daten qe ke pasur abortin
Orkidea Shahini (1 muaj më parë)
E dashur neser kom me shku ne spital me marr analizen nese ka dal sepse smkan lajmru hala, e cikel dmth gjakderdhje kam ende kapak e po pres mu ndal krejt qe ndoshta me mire se mos po bejme ndonje strisho ..dhe ska problem me shkruaj saher te kujtohet diqka edhe un vazhdimisht po kyqem ketu spo mundem mu nda nga faqja... Po eshte aborti i 2t pas goces te i pari sa kam kuptu qe jam shtatzane pas 1 jave kam pas abort spontan dhe fryti nuk eshte pa asnier vetem qeska dhe mjeket nuk me kan thene asgje Ti si je a po perdor ndodnje vitamin a je pregatit psiqikisht per nje shtatzani te re ?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?