Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

tabletat jasmin
prsh mike doja tju pyes nje pyetja rreth vetes time...ka gati 1 vit qe me esht paraqit ni kist ne vezore e mbushir me uj...ateher nuk i perdora barnat thash se menkalon vet,mirpo ciklin e kam te shoesht me vijn 7..10 dit para kohe..mbrem isha ne kontroll ekisha pas serisht kisten 4cm...ateher ekisha ma te madhe, mjekja me dha prinolutnor tenpij dhe ket yasmin 3 muaj ma tregoj si perdoret...esht hera e par qe duhet ti perdor ..a keni perdor dhe ju anka efektr ansore...ose a dini dicka si tme largohet kista pa barna...ju flm
M T (2 javë më parë)
Suela ♥ (2 javë më parë)
M t une vjet fiks ne kete ko kisha nji cist 11 cm te mbushur me gjak qe me jepte dhimbje dhe mora mjekim. Me dha keto tabletat yasmin dhe profertike female yasminin e mbaj mend edhe une e perdora per tre muaj. Edhe efelti mbasi mbarova ilacet ne mes te dhjetorit ishte we ne fillim te janarit ngela shtatzan dhe tani e kam djalin 6 javesh ahhahah. Te uroj gjithe te mirat. Dhe piji ilacet qe te jep mjekja se ato e dine se cben mire e cben keq
Alberina Krasniqi (2 javë më parë)
perdori barnat se te ndihmojn per heqjen ecistes barnat qe perdoren per rregullimn eciklit te ndihmojn shumm mu mak ndihm tableta anna

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?