Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Acidi folik
Prsh nena shpresojj te jeni gjith mir un mbass 4 viteve u kyqa perseri jam nan e dy femijve 6 dhe 4 sot bera nje test rezultoi Pozitiv eshte shtazani e pa planifikuar por zoti deshi dhe me gzoi sot gjithashtu e bleta edhe acidin folik pa me rekumanduar dr a duhet te filloj te pi pasi qe jetoj ne mergim terminin duhet me ba te hanen e ndoshta dej 2 jav vanohet jam te dyshim te filloj apo jo Ju pershendes gjithve nana jeni te mrekullushme ktu dot me kalojn edhe mua 9 muan shtazani
Mijaa . (2 javë më parë)
Sea Sea (2 javë më parë)
Po mije pije lirisht e shtatzani te mbare deri ne fund
Mijaa . (2 javë më parë)
Falimderit shum dion noar do ja filloj qe neser ne mengjes
Dion Noar (2 javë më parë)
Urime paq shtatzani te shendosh te shkoft mir e mbar...po mund tfillosh ta pish se acidi folik rekomandohet gjithashtu edhe para se me ngel shtatzan domethan kur eshte shtatzani e planifikuar.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?