Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

java e 32+ dhimbje tek organi ne anen e majt
oj nena prej mbrom po kom dhimt tek organi wetem ne pjesen e majt nalt saqe edhe koma pom pihet prej qesaj dhimte kontroll nuk kom.niher a ndodh qe tash osht beba ma e madhe e ska wen e osht dhimta per qeta a ka pas kush ksi rasti me shtatzanin e par sem ka ndodh . flm nese pergjigjeni
Blondi Blondi (2 javë më parë)
TARAAJ (2 javë më parë)
Blondi esht nr zgjerohet legeni e trupi pergatitet per lindje,un kam pas dhimbje te tmerrshme nga mesi e posht deri majat e gishtave
Blondi Blondi (2 javë më parë)
azra ndoshtaa amoo une edhe po ja lo qe pe mbaj djalin shum para duarsh se esht tek wetem mbas meje e dr mka thon qe muna me lind para kohe edhe mos mu en shum shkalllwe amo pa u en skom qare po shnosh qysh t osht e shkrume flm per pergjigje
Azra ?? (2 javë më parë)
Edhe une jam ne javen e 31 njejt ana e majt, po mjeku mka than se ligamentet zgjaten,,

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?