Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Riza malaj
Pershendetje Nena si jeni uroj te jeni mire ju dhe familja juaj kam ne pytje nese keni pas ju rast spo ndonje i familjes jam shtatzan ne javen e 8 ishalla esht mire e me gezon zoti me nje femij te shendetshem i kam 3 vajza dhe jam shum e lumtur qe mi ka fal zoti po kam deshir ta kem edhe nje djal si krejt nenat qe dojne ka dy gjinit jom kan te nje doktorr ne skenderaj ma kan preferu me rrotllu anin te dr riza malaj dhe kam shku e kom rrotllu me ka then qe me pas mardhenje ne diten e 12-13-14 dhe kam provu 3 muaj rend vetem ne diten e 14 ne dit te ovoluimit po ska pas sukses kurse ne muajin e 4 provova ne diten e 13 edhe diten e 14 dhe mbeta shtatzan tash jam ne javen e 8 dhe desha naj mendim nga ju mos keni pas naj pervoj te ky doktorr me rrotllu anin edhe me mbet shtatzan ne diten e 13 ose 14 a ka dikush qe ka lind gjinin djal ju pershendes shum thejsht si shqetsim e shpreha po prap qka ka than Allahu ishalla esht shendosh
Agnesa veseli (2 javë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?