Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Femija 3muajshe thot mamababa
Nana prej ciles mosh fillon te thot femilja mama baba qika jem i ka 3 muajshe dhe duke gugat po thot mama baba ne fillim sme besohej por tani shum qart pe thot
Lejla Abazi (2 javë më parë)
Luena Gashi (2 javë më parë)
Mashal allah
Boa Shq (2 javë më parë)
Lejla edhe djali jem sa i ka ba 4 muj e ka than mamaaa e mrapa ka than baab ,un e kam edhe me video kur i ka than per her te par e ky perher e ma qarte i ka than e njerzit sna besoshin..sot asht 27 mujsh po ala sflet gjithcka hahha e ka nis me gut e u lodh me duket hahahah
Arta Juka (2 javë më parë)
Djali jem i madhi,ka nis shum heret me fol nat gjuhen e vet,keshtu si thua ti,edhe ishte vetem 3 muj vjerra i folke diqka,e ky ja kthejke nat gjuhen e vet u patem qudit krejt,e pa i bo 1 vjet krejt ka nis me fol,me siguri edhe qika jote do me fol ma heret
F & F Sh & S ... (2 javë më parë)
Oh mashAllah 3 muj nis me dit knaqni me to, fmija mi masi i kan bo 6 muj e për 3 muj skom ndi, folni me to shum nashta dojka me fol para vakti loqka.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?