Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ato qe kan kryer prerje cezariane
Pershendetje kam nje pyetja ka 2 jav qe kam lindur me prerje cezariane po diqka qe me shqetson osht qe vendi ku jam prer dhe siper plages nuk kam ndjesi kur te preki po ashtu edhe kur urinoj nuk eshte si at her nuk muj me ndal vetem shpejt pernihet e bej deshta te pyes a ju ka ndodh edhe juve dhe a eshte e perkohshme kjo situat apo jet pergjithmon kshtu
Fjolla121 (1 vite më parë)
Fjolla121 (1 vite më parë)
A ju ndodh te gjithav qe bejn operim cezarian tek humbja e ndjesis rreth zones se operimit a vetem raste te rralla
Miamar Mia (1 vite më parë)
Do ndjesh si mpirje kur ta prekesh per nje kohe te gjate,prit sa te sherohet plaga ,te rikuperohesh
Adnila Ada (1 vite më parë)
Mu mka ndodh 3 jav urinimin me shku shoejt banjo me ba ose skam mujt me ndal. Dhe pjesa e barkut afer varres do rrij qashtu e pine.
Luena Gashi (1 vite më parë)
Te pjesa ku osht pre barku nuk ndihet ma sa per urinim normale osht kjo heket
(1 vite më parë)
Fjolla un kam tre lindje me operacion dhe ate pjesen e barkut nuk do ta ndjesh me e dashur. Ndersa per urinimin nuk me ka ndodh

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?