Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Bebi 4 muajsh
Prsh nena,kam vajzen 4 majshe po ka nje kohe te gjate 1 muj e gjys qe spo e pin qumshtin. E pata te pediatri me tha ndrroja virmen nga bebelan e mora aptamil prap e njenta gje shum pak pin 30 40 ml 2 or nuk di cfar ti bej me.
Ajnure Bajrami (2 javë më parë)
Ajnure Bajrami (2 javë më parë)
Vajza ime me pesh eshte mir pasi nga lindja ka pi shum ka lind 3700 tash i ka 8 kg por qe 1 muj e gjys qe ka filli shum pak me pij kish shtu vetem 300 g. A me heret nga 1 kg i shtonta. Shprespj ti kthehet qumshtit pasi mos po bje pastaj nga pesha.
Rina Anir (2 javë më parë)
Ajnure vajza ime edhe 1 javë i bën 4 muaj ka peshë mesatare edhe pse pin për marak edhe gji edhe shtes. Si është me peshën? E imja kur i jap shtes nëse kalojn 3 orë pa pi i pin edhe 120-130 ml, çdo 2 orë 90 ml.
Regjina Idra (2 javë më parë)
Ajnure e kam pas edhe un kete problem dhe vazhdoj ta kem me vajzen 5 muajshe, kji qekur ka lind ska pire shum megjithate kilogramet i ka, ske ci ben me durim shpresoj se do te kaloje

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?