Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urinimi i shpesht
Pershendetje nena, prej dje kom urinim te shpesht, ajo ndenja qe ki urine, kur u fshiva me pallom kishe pak gjak dmth nalt tek organi, ciklin e kom pas me 5'po ket muaj kom tentu per shtatzani, ju Faleminderit
Ela Ela (2 javë më parë)
Dorina Tina (1 javë më parë)
Ela a je me mir ? Edhe un sot kesh te mjeku se mbrem pata dhimbje shpinde ne anen e djath e sot me beri analizen e urines infeksion urinar me doli edhe mu , ishalla te kalon shpejt se mu cikli spo me vjen me siguri ndikon infeksioni
Dorina Tina (2 javë më parë)
Aha ma mir qe je shku te mjeku, un dhimbje spo kam vetem urinim po pres edhe pak e mduhet me shku edhe un te mjeku , ishalla tkalon shpejt
Ela Ela (2 javë më parë)
Dorina sot dhembje shpine kom shume e bona analiZen e urines ka dal me pak bakteriw, tash po pres sugjerimin e dr
Dorina Tina (2 javë më parë)
Ela a te kaloi apo po vazhdon ende urinimi ?
Boa Shq (2 javë më parë)
Ndoshta e kemi edhe nga i ftofto se edhe un qe dy dit e me duket sikur lagem ka pak..gjithashtu kam edhe sekrecion te tejdukshem pa ere .. kto dy tre dit e pres ciklin por e kam harru daten e sakte kur e kam pas heren e funit besoj nga dt 27-28 tetor e 4 mujst e funit e kam pas 29 ditsh ciklin
Dorina Tina (2 javë më parë)
Ela edhe un qe dy dit e kam ket ndjenj e urinim te shpesht mu mka kalu koha e ciklit sot e bona nje test por negativ , ishalla me lajme te mira suksese
Ela Ela (2 javë më parë)
Ornela Faleminderit shume, po qe 4 dite e kom pas kohen e ovulimt dhe kom tentu per shtatzani, po me duket pak heret me i pas keto simptome, po vije te urinoj dhe ate shume nifar sikleti, jo dhimbje, tash di, keshtu diqka tjeter skom
Ornela Nela (2 javë më parë)
Ela te njejtat simptoma kam pas edhe un kur kam qen shtatzan.. dhe 3-4 dit para ciklit kam pas pak gjak kur u fshija me leter e pastaj u ndal krejt.. Mesa di un kur ke pak gjak para ciklit jan shenja qe embrioni po ngjizet ne miter. Uroj te kesh mbet

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?