Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nuk po shton pesh
Pershendetje nena. E kam vajzen 18 muajshe problemi asht se spo shton pesh iq. Shum e zajft po rrin. Nuk han iq shumm. Menzi e hap gojen me hanger. E kam edhe ne gji. Ka lindur me pesh 3 kg kurse tani peshon vetem 9kg. Flm kush pergjigjet .
J.k (2 javë më parë)
Miamar Mia (2 javë më parë)
Mos i jep me zor ,,,jepi ushqimet qe do dhe hidhi vaj ulliri,i cili eshte sh i ushqyeshem dhe te jep shendet,une te sygjeroj te "luash" me ushqimin,bej ca figura interesante tek buket ,hidhi ndonje veze,bej ca pancake me ngjyra,te sygjeroj te kerkosh receta baby ne rrjete sociale dhe te te ndihmoje,jepi kureshte i uritur,mos e ndiqme luge se i shpifet,shiko dhe ne youtube
Arta Juka (2 javë më parë)
Ka ndonje femi qeshtu vet pe kishte,djali jem i madhi prej i vogel ka zgjedh ne ushqim e u kan i mbrapsht per buk,keshtu me rrinte zajft,por ktu te na mjeksija se bojn tragjike edhe qe nuk ha,vetem mos te jet i semur,edhe se preferojn me i dhan ushqim me zor,thot kur ti haet ha vet,se edhe une u mundojsha me zor djalit veq apet nuk shkojke,e tani dikur u lodha e lash,e tash ha vet kur untohet,ka ndonje dit sme ha hiq,vetem ne qerdhe,e ndonjeher i teket ton diten ha,e kom lon si jap stres vetit,masi nuk esht i semur,edhe ti leje mos i jep stres,ha kur ti haet vetem mos te jet e semur,edhe hjekja gjinin,normal ka me hanger ma mir buk

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?