Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dorontina tina
Pershendetje dorentina a ki ba testin hala se ti kom lecu pytjet tua ishalla te gzo Zoti me ni fmi te hallallit
Lejla2020 (2 javë më parë)
Dorina Tina (1 javë më parë)
Aha lejla ma mir provoni ivf mos humb koh , ishalla mbet sa me shpejt e ki sukses , edhe un po mendoj per ivf por ende skemi caktu se kur edhe mu ngjesh e kam provu edhe me stimulues1 vit me terapi por sdeshti Zoti ende me mbet tash po pres , ishalla na gzon Zoti shpejt
Lejla2020 (2 javë më parë)
Dorentina tina. E kom Provu met shkru po spo bon. Burri ka probleme me azoospermia. Edhe veq me Ifv
Lejla2020 (2 javë më parë)
Dorontian tina e dashur burri im ka azoospermia une krejt i kam per momentin jam tu perdor terapi per hormone tash mu kan ztabilizu jam kan mu mgjesh na menojm me provu me Ifv ishalla don zoti na gzo se valla boll zor nuk po munesh me hek prej kreje se ton po thojn nashti edhe prej stresit po o diqka se si ti qeli syt em shko menja me pas ni fmi ose njejt kur te bi me flejt po zoti o i madh
Dorina Tina (2 javë më parë)
Faleminderit shum , ishalla edhe ty te gzon Zoti shpejt , edhe un 6 vite martes e qe 4 vite tentoj per shtatzani por ende se ka shkru Zoti me mbet , qfar problemi ke qe spo mbet qka po te thot mjeku ?
Lejla202 (2 javë më parë)
Me vje shum keq po prap mos i humb shpresat zoti o i madh edhe une qe 6 vjet martes po ishalla shpejt ka me na gzu zoti te uroj gjith te mirat
Dorina Tina (2 javë më parë)
Pershendetje lejla shum flm per interesim por sot e bera testin negativ me doli por prap po kam at ndjenjen e urinimit te shpesht , hajr ishalla

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?