Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Qumshti i lopes
pershendetje nana qfar mendimi keni per femijen 6 muajsh mei perdor qumsht lope p.sh Alpsko , nqoftse ndonjera e ka provu , a duhet ti jap 1.5 apo 2.8 ... behet fjal per shkaqe financiare
Nisa Nisa (7 ditë më parë)
Ere A (6 ditë më parë)
Nisa un djalit ikam dhen hipp dej 6 muaj si ika bere 6 muaj e 3jav e kam shti ne Alpsko 3.5 drejtperdrejt edhe pak ka pas problem me kaps por ni sheqer ja pata perdor edhe pa problem.mos i jep 1.5 ose 2.5 se eshte per njerzt me diabet. E jepi pa problem 3.5 .
(6 ditë më parë)
Un i kam dhen djalit qumesht alpsko 1.5 ajo me perqindje me te bogel edhe 3 pika vaj ulliri hipp per mos te zene kaps Ose ose nese i jep me 3.2 do hollohet me uje plus edhe 2-3 pika vaj ulliri hipp raporti 2-1 . Me rekomandim te mjekut .
Anda... L (6 ditë më parë)
Nese nuk ta ban beben kaps jepja , ama fillo me 1.5 ose me vita se aj osht ma i leht e alpsko osht me yndyr ma shum munet me mundu

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?