Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Java e 5
Nena jam ne javen e 5 te shtatzanis dhe qe nga fillimi kan sekrecione te bardha pa ere dhe pa ngjyre.A jane normale ne fillim te shtatzanis pasi qe eshte shtatzanija e par dhe jam ne merak?.
Luljeta Delija (5 ditë më parë)
Anaisi >> (5 ditë më parë)
Zakonisht ndodh te kemi sekrecione te shtuara ne shtatzani dhe mua me ka ndodh. Po per merak kur te besh kontrollin te mjeku mund ti tregosh .

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?