Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

sekrecionet!
Pershendetje Nena jam ne javen e 36 +4 isha para nje jave ne kontroll per arsyje kisha si lang pa ngjyr mua mu doke si urin mendova se mos eshte ujt e bebes shkova bera kontrollen mjekja me tha qe ujj bebi ka sa dush mir eshte elahmdulilah dhe qe nuk eshte ujt e bebes po sekreecione une perdorsha. do vaginaleta qe mi ka qit sipas nevojes vetem per pastrim tani mi qiti do tjera por perseri po kam qasi lengu pa ngjyre a mos eshte ndashta vetem qe pompastrona ? A ju ka ndodhur juve ?
eduarra (5 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?