Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pas heqjes se gjirit
Pershendetje nena,cfare duhet te bejme pasi ja heqim gjirin femijes?
Ambra M (5 ditë më parë)
M N (5 ditë më parë)
Vajzes kur ja kom largu gjirin i kom dhon qumsht me taz diten psh kur e kom vnu ne gjum kur i ka bo 2 vite e 6muj se ka dasht mo as me taz e ka pi me got . Naten si kom dhon kurgjo ka flejt.
Deaa1 (5 ditë më parë)
e dashur duhet tsigurosh qumshtin e mir te fmeijes nvaret ka muajt qe ka.. mos ja heq pernjher. mos ta perjetoj edhe ai keq ose ti heqjen e gjirit. mundohu tjesh e sigurt qe gjiri te shprazet mos te kesh geumbullim te qumshtit sepse nuk esht mir. e paq.me shendet femijen. ky esht mendimi im

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?