Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Riana h
Riana nuk po muj met gjet te mesazhet deshta met pyt a je mire ? Heren e fundit pate postu qe ki pak njolla gjaku ..ishalla je mire dhe cdo gje shkon mire
Orkidea Shahini (5 ditë më parë)
Vali Shaqo (5 ditë më parë)
Orkidea mesazhet nuk hapen me, dhe kjo vajza me duket e ka mbyllur llogarin fare

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?