Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Testi tjeter
Nena e postova edhe testin e ri e bera tash su durova deri neser hahah a po ju doket pozitiv se spom besohet
Elsa Hakaj (5 ditë më parë)
Adnila Ada (4 ditë më parë)
Urime per shtatzanin esht pozitiv te shkovt mbar.
Elsa Hakaj (5 ditë më parë)
Shtatzania e par e dashur ne fillim burri ka pas shum probleme me spermen se pike shum alkool e spermen katastrof te dobet , e qe 6 muj e ka lon i ka dal spermogrami shum mire qe 3 muaj jemi tu tentu prej se i ka dal mire analiza .. flm shumm Amin ishalla truan edhe ty
Ermina Saipi (5 ditë më parë)
Urimee,trujt zoti. A ki pas problem me mbet, a ki shtatzani te pare,
Elsa Hakaj (5 ditë më parë)
O faleminderit shum shummm nana , po du me ja bo burrit surpize amo pa u siguru jo hahah shume flm u gzofshit
Rea . (5 ditë më parë)
Oj elsa mos ki dyshim ne kto testet se personalisht kom ba shum shummm edhe perher mkan dal negativ edhe kurr nuk kan rrejt me qit vija te holla e mos me kan shtatzan kurr kshtuqe besoje edhe rri qet e insha a llah te hec krejt mir zemer deri ne fund
Rea . (5 ditë më parë)
Urime oj elsa shtatzani t leht bre e t hajrit zemer shume u gzova edhe un jam me kto vijat e hijezume ka ppt shoh ty mu doka sikur vetin hahaha
Laura Laura (5 ditë më parë)
Elsa edhe mu me ka dalur keshtu sikur ty kam pritur edhe 3 dit kam ber tjetrin me ka dalur shum kjart por bere nje test me gjak me sakt te tregon
Ari H (5 ditë më parë)
Urimeee tè shkoft.Mbare e trujt zoti ...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?