Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ende te vjella java 13-14
Pershendetje nana uroj te jeni mire te gjitha . Une jam shtatzan dhe qe ne javen e 8 me filluan te vjellat dhe akoma vazhdojn tani jam 13 +5 javshe po nuk po pushojn kam provuar cdo gje ushqim te thate vitamin b6
Po asgje sfunksionon . Dhe lengjet i vjell . Jam keput fare nga energjite. Nuk e di ka ndonje gje qe mund te me sygjeroni?
Anaisi >> (4 ditë më parë)
Anaisi >> (4 ditë më parë)
Teuta shume faleminderit do e provoj
Teuta Sefadini (4 ditë më parë)
Merr molle qeroje e bone ne blender me pak uje ose akull , edhe qashtu pije mu per veti veq kjo mka nimu edhe ma ka flladit gjyksin se perndryshe shume kom vjell as uje skom mujt me pi se si qeshme e ktheja

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?