Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A bon?
Nana kom nevoje me bo ni dush ato qe kan qene regjim shtrati a keni guxu me u zgju per me bo dush apo??
A M (4 ditë më parë)
A M (4 ditë më parë)
Falemnderit shume nana Zoti ju rujt sonte pastrona e ujin vet smuj me duru te nxet o veq sa me e hek ate te madhen qe thojne se marova pom kruhet kryt hahaha
F & F Sh & S ... (4 ditë më parë)
A m po pastrohu jo uji i nxeht edhe sa ma rrall kit fillim. Vështir është tkuptoj por ma rehat sa tkalojn disa jav. Zoti të ndihmoftë
Jeta Hoti (4 ditë më parë)
A m Siç të ka thënë dorina, mos me ujë të nxehtë. Sa më të Ftohtë qe mundesh meme duru, dmth të vokët nga e ftohta
Dorina Dori (4 ditë më parë)
Po mund te besh vetem me uji jo te nxet dhe ulur. Por nuk preferohet shume shpesh sepse mund te provokoje gjakderdhjen
Ina Mus (4 ditë më parë)
Une kam bere dush por nuk kam mundur te qendroj ne kembe dhe jan ulur ne nje stol plastik kur jam lare dhe kur jam veshur

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?