Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Tubat fallopiane
Pershendetje nena doja te pys .. a ka perdor ndonjera mjalt qaj dhe disa bombone per tubat fallopiane qe jan te mbyllura
Xhane Bislimi (1 javë më parë)
Xhane Bislimi (6 ditë më parë)
Ska perse e dashur shpresoj tet ndihmoj sa do pak
Mozaa Mozaa (6 ditë më parë)
Flm shum xhane
Xhane Bislimi (6 ditë më parë)
Moza qe te 3 po u deshka mej perdor edhe 2 muj pa u ndal po qoft se ka nevoj 3 muj
Mozaa Mozaa (1 javë më parë)
Xhane mfal po cila ishte me shume per tuba mjalti , qaji , apo monbonet cilat kan efekt
Xhane Bislimi (1 javë më parë)
Po zemer mi hapen tubat por prap u mbyllen kjo operacion i vogel esht por mund te mbyllen prap ashtu me than mjeket ... mjaltin e mora vetem per vete ishte exstra per tubat 75€ ishte per 1muj un mora per 2 muj .. inshaAllah kam sukses inshaAllah edhe ti se pernime veq kush nuk e din se esht vshtir qeshtu
Mozaa Mozaa (1 javë më parë)
Xhane me laparaskopi a nuk ti qelen tubat a, edhe mjalten a e morw vetwm per vete , se mua me than 150 per te dyt bashkorten e ty sa te kushtoj
Xhane Bislimi (1 javë më parë)
Po kam bo laparaskopi para 2 vjet e gjys .. vjet komg hsg prap mkan dal tubat e mbyllta te dyat krejt .. kam bo ivf ne 10 muj n'sistin se un shkup jetoj por nuk u zhvillu bebat ma shum se 7+5.. po e porosita edhhe un te asel malik mjaltin per 2 muj qeshhtu shtash ta shof qka po ndodh se mbas 2 muje kam me bo prap ivf se kam rujt embrione
Mozaa Mozaa (1 javë më parë)
Ermelina te lutem te kush i bon kontrollat dhe ku e ke bere laparaskopin sepse un vitin e kaluar kam qen spital amerikan te gogsu edhe njani me doli i mbyllur kurse tjetri i kalueshem po i dredhun edhe keshtu me pat thene gogsu provo 3 muaj nese nuk mbet njeher laparaskopi tani qe don ivf a diqka edhe ai me tha qe munden me pas ket lang edhe nukfunkionon , tani kom ba 3 hss te burim imeri ai me thon ki me mbet edhe ne mjek tjer sme shohin diqka problem po u bene 2 vite qe tentoj prej abortit edhe tash edhe un jam bind qe veq me bo laparaskopin po shume po kam frik eshe nuk po di te kush mu orjentu te lutem te bisedojme e me ndihmo
Ermelina Haziri (1 javë më parë)
Xhane edhe un kam problemin e njejt si ti kanalet e mbyllta po un kam shku me ba ivf pp mjeku ska pranu pa bo laporaskopi puna qe qaj langi kanaleve po kalojke ne miter edhe pe mbytke embrionin e per at po deshtoishin shumica tash kam ba lapporaskopin edhe po pres nje koh se njanin problem qe e kisha pas ma ka hek krejt e njani u rregullu
Mozaa Mozaa (1 javë më parë)
Un i kam porosit te asel malik ne maqedoni
Mozaa Mozaa (1 javë më parë)
Edhe un para dy vjete kom pas abort edhe mo spo jes njeher tubat kur i kam bo njeri i mbullyn tjetrei jo mir tani e kom perseria hss ne pr tw burimi me thojke ma mir jan te kalushem po un spo kam suksea as problemin nuk e di ku e kam ku te shkoj me thojn mir ? Inshalla ban emer zoti e gjejm broblwmin e ilaqin
Mozaa Mozaa (1 javë më parë)
A ki provu xhane me i hap tubat nga je dhe ku e ke bere ivf,
Xhane Bislimi (1 javë më parë)
Mozaa Mozaa po zemer un i kam tubat e mbyllta dhe per ket shkak skom pas fni 5 vjet martes dhe kom bo invitro por kam deshtu nuk nu zhvillun bebat ma shum se 7-8 jav dhe abertova ... tash e pas ket mjaltin dhe thash ta provoj .. po spo di a ka efekt t'mir
Mozaa Mozaa (1 javë më parë)
Xhane un jam duke i perdorur qe nje muaj gati jam perfundim e rezultat njeher hala Kurgja , ti per qfar problemi per tuba te mbyllura a kish efekt ,
Xhane Bislimi (1 javë më parë)
Komenti është larguar nga moderatori

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?