Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per orkidea shahini
Pershendetje
Riana h jam
Po burrin e kam shum xheloz e kuptoj qe po kam adres e ma caktivizoj
Flm qe pyete per mu
Un mir me then shtatzane nuk jam
Sikur tha edhe vali shaqo qe do kem pas shtatzani kimike ashtu ma konfirmoj e mjekja
Ju pershendes
(1 javë më parë)
(7 ditë më parë)
Po orkidea do shkoj sot per kontroll te shohim ca do thot mjeku me bo e do analiza . Innshaaallah hajr
Orkidea Shahini (1 javë më parë)
Riana me vjen keq per shtatzanine, shtatzanit kimike ndodhin shume shpesh edhe un e kam patur nie vetem 3 dit ka zgjay dhe me la arhd cikli pa shku te mjeku..nuk besoj qe demtojne as une, me mire ne fillim te deshtoj se sa me vone..kujdesu per veti
(1 javë më parë)
Vali allahu te ruajt e te ndihmofte deri ne fund me sukses
Vali Shaqo (1 javë më parë)
Mos e vrit mendjen se ajo as te demton asgje, une pas asaj ngela direkt prap se di si do me eci kjo, por shtatzania kimike nuk demton.
(1 javë më parë)
Vali flm mbaroj pa u nis mire Po prap se prap caktim i zotit Cdo gje esht hajr
Vali Shaqo (1 javë më parë)
Riana e mora me mend pse e ke mbyll, zoti te ndihmofte me vjen shume keq, ishalla ecen cdo gje mbare si e do ti.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?