Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Çrregullimet mas shtatzanis
prsh nena kam lindur qe 3 muaj po 2 muajt e par i kom pas menstraucionet kit muj qe 4 5 dit mu kan vonu une mbrohna me mbrojste kur kryjm mardhenie deshta mju pyt a munet me kan çrregullim i ciklit??
Nora Hyseni (2 javë më parë)
Aaa E (2 javë më parë)
Nora mendoj qrregullim une kam lind ne mars pastaj ne tetor me erdhen heren e par cikli dhe qe ateher gjdo muaj me vonohen 5 dit pas dates qe i kam pas hala qrregullim mendoj qe eshte
Eda..eda ... (2 javë më parë)
Po cregullim...un jam lind ne tetor ,e deri me 24 dhjetor nuk kam qene pastru...pastaj mu ndalen e me erdhen me 8 shkurt...
Albania Albania (2 javë më parë)
Po gjithsesi je pas lindjes ka dy muaj qe ka kalu periudha lehone i duhet pak koh deri sa te rregullohet cikli besoj
Nora Hyseni (2 javë më parë)
Nuk e kam ngji po ruhem jo natyral po me mbrojstee
Albania Albania (2 javë më parë)
Nese ushqen me gji beben jan normale crregullimet kalon gati nje vit deri sa te rregullohet cikli si para shtatzanis nderkoh mund edhe te ngelesh shtatzan nese nuk ruhesh nrm
Nora Hyseni (2 javë më parë)
Nuk kam asnje shenje qe dyshoj per shtatzani ama thash mos munet me kan qrregullim
TARAAJ (2 javë më parë)
Oj nora cikli ne gjidhenje vonohet deri ne 2 jav a me shum mos u streso po nuk te erdhen per 2 muaj merakosu por 2 ose 3 jav ska asgje
Arta Juka (2 javë më parë)
Nora po besoj qe qrregullim,po per merakun me hek bere nje test shtatzanije nese dyshon per shtatzani

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?