Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pse nuk mban bebi biberonin genjeshter ?
Pershendetje nena ,djalin e kam 4 muajsh dhe qe nga momenti i lindjes vetem 2 her ka arritur ta mbaje kapen \"biberonin genjeshter\"..ju lutem me tregoni nese eshte problem apo esht me mire? Sepse sado qe jam munduar shum tia vendos ne goja nuk e pranon ..faleminderit
Saliona (2 javë më parë)
Saliona (3 ditë më parë)
Shume faleminderit te gjithave nga meraku mendova mos kishte ndonje problem qe nuk arrinte ta pranonte .ju falenderoj perzemersisht
Saliona (3 ditë më parë)
Shume faleminderit te gjithave nga meraku mendova mos kishte ndonje problem qe nuk arrinte ta pranonte .ju falenderoj perzemersisht
Noar Babyyy (2 javë më parë)
Saliona un djalit tim me shpirt jam mundu me ja dhan, pas 2 muaji arriti ta merr e mbajti deri ne 1 vjeq e 2 muaj o zot sa shum be e qetsojke, pastaj morri nje grip dhe e la se marrke ma, kom tentu 1 muj me ja dhan se murr me myt, tash qe i ka 1 vjet e 7 muj ja ka nis prap me marr e mu ka rahatu apet, pa ta hiq spo ban po dikush e merr e dikush jo
Jeta Imeri (2 javë më parë)
Edhe djali im njejt 4 muj esht nuk e do biberonin genjeshter jam mundu shum por kot..nuk e mban..ditet e para e mbante dhe ky por pastaj e la..mos u merzit skemi cbejm..ka shum bebe qe se duan
Albania Albania (2 javë më parë)
Hahaha po se don moj ske qa i ban edhe kto tmijat e gjujshin prej goje fmi i zgjuar nuk rrehet ai joo qa menove ti mami se do ja hedhesh ti atij ncuk se ke pa at film hahahaha
Miamar Mia (2 javë më parë)
Djali im krruante dhembet me biberon haha,nuk e duan genjeshtren moj moter,besoj e ke ne gji edhe ti.Biberoni e qeteson sh bebin por skemi cbejme,,,,jepi lodra silikoni qe te krruaj dhemebet dhe te qetesohet ,nga keto lepireset plastike qe jane posacerisht per dhemet e bebes.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?