Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vaksina e bebit
prsh nena vajza ime ka pas me marr vaksinen me 08 shkurt po se ka marr se nuk e kom
pas diqka mire a bon me qu tash a po duhet me
prit daten e 8 te marsit do thojn ashtu do kshtu sun pi kuptoj as mjekt tybe
Violanda Bajrami (1 javë më parë)
Nora Hyseni (1 javë më parë)
Qika jem e ka pas me 05 shkurt me marr edhe skom mujt se u kan smut veq me 17 e kom qu me 17 shkurt me marr.. qo qitash mos e prit marsin

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?