Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Asnji shenj qe kam mundur me mbet shtatzan
Ju uroj tjeni mire tè gjithave
Desha pak tbisedojm se ket muaj nuk kam hiq shpresa qe kam mujt me mbet shtatzane edhe pse kisha folikulin 21mm ne kontroll e edhe testi i ovulimit te masnesermen me doli pozitiv
Po skam shenja tjera jasht gjoksit sikur qe me vje cikli dhimbjen e njejt
Ju pershendes e qofshit mirè
Ari H (1 javë më parë)
Ari H (1 javë më parë)
Shum faleminderit per fjal tmira e dashur tè pershendes
Lira Krasniqi (1 javë më parë)
Ari H un kur kisha kohen e ciklit nuk kisha ndonje shenj perveq mejdisi qe mdhimke at dit qe duht te me vishin por at muj qe mbeta nje jav perpara gjoksi me dhimbke mu ba teper i ndjeshem dhe at muj kisha mbet ajo kishte qen shenja e par e shtatzanis mas disa jave pastaj filluan tjerat. Shpresoj shum qe kjo te jet nje shenj e shtatzanis po e lus zotin shum qe te jesh por edhe ne rast se do vi cikli as mos i qo ment me u merzit bash kur se prit pota qojke zoti :* ishalla me lajme te mira e dashur
Ari H (1 javë më parë)
Faleminderit e dashur ishalla do zoti Tek doktoresha milote vallaj tek klinika swis Edhe kto dy muaj e po spata sukses do iki per kontroll tek spitali sistina kismet po behen 4 vite qe tentoj 2 aborte
Be Lina (1 javë më parë)
Përshëndetje arih,ishalla mbet shtatzane e qon deri në fund mirë shtatzaninë,te kush je tu u kontrollu
Ari H (1 javë më parë)
Po se verej ansni shenj perpos gjoksit
Ari H (1 javë më parë)
Ishalla e dashur
Vali Shaqo (1 javë më parë)
Po prit ateher se je heret akoma, ishalla ke ngel
Ari H (1 javë më parë)
Me 1 mars duhet mem ardh cikki e dashur se e kam me 28 normal po ky muaj 28 nuk i ka
Vali Shaqo (1 javë më parë)
Ari kur e ke daten e fundit te ciklit?
Luii (1 javë më parë)
Ari H mos rri me stres se edhe une qishtu kam menu se umdhimke gjyksi edhe sikur dojn me tardh ama nuk mulaggu hiq qaja dhimt hiq se mue tani pak paumardh umnalet dhimta por nuk munal nuk shkova me ba analizen e gjakit ishna kan shtatzan une me ivf kam mbet inshallah edhe ti ke mbet shtatzan
Albania Albania (1 javë më parë)
Hajde ishalla bahet dicka mos u merzit po te erdhi cikli pash zoten mos e hup besimin se zot ka e ka me tgzu edhe ty kryesorja ti mos u merzit kur e pret ciklin
Ari H (1 javë më parë)
Ka koh mirpo ket muaj perdora barnat 5 dit per rritjen e.folikulit isha me kontroll 21mm me tha ato 3 dit tkesh punè Kur bona nji test te ovulimit me doli pozitiv ama po me erdhi cikli me ka than me u lajmeru prao diten e dytè me gjakderdhje
Ari H (1 javë më parë)
Komenti është larguar nga moderatori
Dita3 (1 javë më parë)
As edhe nje shenj se kam paa une as si te ciklit as si te shtatzanis tek gati 1 jave pasi me doli pozitiv. Mos e mendo fare dil ec relaksohu
Albania Albania (1 javë më parë)
Sa kohe ke qe tenton
Ari H (1 javë më parë)
Inshallah do zoti
Albania Albania (1 javë më parë)
Si dihet kur se pret ndodh aty asht puna zotit

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?