Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jam ne merak
Pershendetje nena, un jam ne javen e 16 te shtatzanis, pram kur shkova me shti djalin ngjum, tu loz djali mka ra ne bark ne anen e majt per ni moment mu ka terru krejt dhoma se mdhimti shum, pastaj diqysh si beba shkoj krejt ka ana e djatht, dhe prita shum qe po leviz pram e sot po jo, po ha embel po pi uje te ftohet prap jo, nese edhe sonte s leviz shkoj neser ne kontrroll, po kshtu tash fillova mu bo merak shum se dej tash tu than hajt se leviz hajt se leviz
Noar Babyyy (1 javë më parë)
Eda..eda ... (1 javë më parë)
Ishalla mir jeni bashk me bebin..sbesoj se ka problem ..
Sea Sea (1 javë më parë)
Na lajmro noar in shaa allah veq met mira
Noar Babyyy (1 javë më parë)
F&f faleminderit e dashur ne ora 19:00 e kam terminin, sot isha shum keq krejt trupi pom dhem
F & F Sh & S ... (1 javë më parë)
Noar shko në vizit qenke 16 javshe, sdi qtë them skam pervoja kshtu direkt nbark mem ra, në mujin e 5 me vajzën jam rrëzu , vajza mir mashAllah edhe mir kom kalu deri në fund te shtatzanis, me vajzënne vogel në fillim fmija u habitshin mprekshin nbark ka jon ul ose kur kem fjet diqka e ngjajshme shum mpengojke saqë as të brendshmet smujsha mi bajt ashtu direkt nbark , vajza shnosh e mir osht, shko kontroll hiqe merakun mos rri në stres, na trego pastaj!
Noar Babyyy (1 javë më parë)
Laura inshallah e dashur eshte edhe per mua ashtu, ende soe ndegjoj
Laura Laura (1 javë më parë)
Noar un ne mujin e 7 u pata erxu shum keq pata ra me krah anash Edhe kur shkova te mjeku me tha beba esht e pshtjellt mir me nje vend te sigurt kshtu se Mos u ber merak tha se nuk lendohet kollaj
Noar Babyyy (1 javë më parë)
Vali po e dashur gjithqysh se hala kurgja hiq spo leviz
Vali Shaqo (1 javë më parë)
Noar shko njeher ne vizite neser per te hequr merakun, mos e ler pas dore
Noar Babyyy (1 javë më parë)
Inshallah e dashur eshte veq ves
Sea Sea (1 javë më parë)
Po mos u ben marak sbesoj se tka be ndonje dem me shum po behesh ves se qeshtu mu mu duke se spo leviz hic e kesh tu tranu
Noar Babyyy (1 javë më parë)
Sea elhamdulila qe s tka gjet sen, e shyqer qe jeni mir
Sea Sea (1 javë më parë)
Noar un ne mujin e 7 qysh u oata rrzu ne banjo sa kam ra thash o tash kur tem lshohet naj gjakderdhje edhe kam mbet qashtu nja 5minuta pastaj kadal kadal jam qu e u oata ba ves spo leviz beba ama jo sen nuk mgjeti elhamdulilah

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?