Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Stimulimi me femara
Pershendetje te gjithave si jeni deshta me ja u be nje pytje pasi une perdora stimulues dhe kur kesh ne kontrroll me tha dr qe skan ndiku fare stimulimi me femara te ceki qe jam me Pcos dhe me dha rekomadim ne ciklin e ardhshem te filloj me tjeter terapi i ka ndodhur ndonjeres qe me nje lloj barne stimules te mos ndikoj dhe tjeter stimules po faleminderit nese gjeni kohe te pergjigjeni pasi jam ne merak
M Az (2 javë më parë)
M Az (1 javë më parë)
@Dorina Tina Mjeku me tha ne ciklin e ardhshem me ndrru terapin pasinqe skan pasur efekt femara fare po u bera aq shum merak pasi hormonet i kam mir shum infeksion kam hjekur njeri tub me ka dal i mbyllur ndersa njera e hapun dmth me njerin tub jam duke provuar me mbet po friksohna qe po humbi kohe po provoj me terapi dhe ne fund skan rezultat nuk di me qfare tmendoj ka me shum se nje vit qe provoj per ata faleminderit shum e dashur per pergjigje tpershendes
Dorina Tina (1 javë më parë)
M az provo edhe 2 /3 muaj me femara se deri 6 muaj preferohet deri sa te msohet trupi me to besoj e te reagojn tani pastaj besoj qe mjeku ti rekomandon ineksjonet merional per stimulim se un i kam perdor ,se skam pas sukses me tableta edhe pse u rritke veza/folikuli nuk mbetsha , qe sa koh tenton per shtatzani , a ke cikel te rregullt ? Ishalla mbet sa me shpejt mos u deshpero se ciklin tjeter kan met ndiku ishalla tabletat e ki me pas sukses
M Az (1 javë më parë)
@rabije. M e kam perdor qajin virak per nja 4 muaj tash po e perdori qajin sherbele ishalla me ndihmon sadopak dhe ky qaj
M Az (1 javë më parë)
@Dorina Tina Faleminderit per pergjigjet e juaja po muaji i par eshte qe kam perdor femara po para nje viti kam perdor clomifen dhe ka pas me shum reagim sesa femara po dr qe jam kan atehere injeksionet nuk i perdor per ata po me femara kurfare reagimi skan pas tashme dhe injeksioni ska mujt mu perdor pasi sjan stimulu vezet tash kam me shku prap ne kontrroll kur te jam me cikel
Rabije. M (1 javë më parë)
Masi je me pcos shume shume ta keshilloj cajin virak. Shiko tek dyqani mjaltes herbaline kerkoje ne internet. E ke edhe numrin aty me bo porosi. Teerper eshte duke ju ndihmuar shume kush ka kete prob. Si tandin
Dorina Tina (2 javë më parë)
Pershendetje m az sa dit i ki perdor femarat ? Po mu mka ndodh qe i kam perdor shum gjat edhe mu kan rrit shum ngadal nje muaj dhe eshte dasht me nderpre terapin deri ciklin tjeter , asnje muaj nuk reagojn njejt sa koh i ki perdor apo eshte ky muaji i par qe ke fillu me stimulues ?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?