Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pasi qe nena e mban femin 9 muj e jo 7 muj
Pse quhet shtatëzën dhe jo nëntëzen
Rafije (2 javë më parë)
**mah-babies* * (1 javë më parë)
Ngase shtati,trupi i femres eshte i zënë.
Adnila Ada (1 javë më parë)
Lum far gajle paske hahahhaha
Sea Sea (1 javë më parë)
Qfar derti tpaska rrok bre rafije hahahahha ben pytje pak me serioze
Suela ♥ (1 javë më parë)
Hahahahahahhaha sa kam qesh me valin
Vali Shaqo (2 javë më parë)
Cfar pyetje idjote
Albania Albania (2 javë më parë)
Hahahahahha shtatzan pra se e ka shtatin trupin e zanun ne cdo gjuh te botes ket kupton ska lidhje 7 sic ka shpjegu edhe orkidea ... meqe ra llafi orkidea paske emr tbukur hahahaha se un akoma skam gjet emr per beben edhe pse jam muaj i 9 do e mar parasysh emr tat hahahaha
Teuta Sefadini (2 javë më parë)
Hahahahahahah paske me zbulu ujin e vaket ti me sa po e shoh , hej zot qka kom kesh me kete pytje
Orkidea Shahini (2 javë më parë)
Ndoshta eshte fjala per shtat- trup te zene e jo numrin 7

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?