Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urolog
Nena uroj te jeni mir nese kishi mujt me me ndihmu rreth nje mjeku urolog ketu ne Prishtine qe kryen thyrjen e gureve ne veshka e me me tregu qe ndonje qe e njiheni.
Gojarta Hoti (7 ditë më parë)
Gojarta Hoti (6 ditë më parë)
Faleminderit shume!
Noar Babyyy (7 ditë më parë)
Xhevdet e paska emrin se smu kujtojke e ta thash veq mbiemrin, lype xhevdet quni
Noar Babyyy (7 ditë më parë)
Gojarta ne kaqanik doktorr quni asht teper i mir, burri jem qka ka jehk prej gurve veq zoti e din edhe un qe isha tan kohen me ta, ka shku te ky mjeku dy her kurr ma problem ska pas, vetem me barna ja ka thy gurt edhe i kan dal gjat urinimit
Era Krasniqi (7 ditë më parë)
Tun pervorfi asht urolog i mir vjerra jeme ato asht kontrollu e shum mir ka kalu sherim te shpejt
Alberina Krasniqi (7 ditë më parë)
Sabri hyseni spitlai vita veternik osht shum i mir

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?