Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Noar babyy
Noar si ke qene? A ishe ne vizit?
Vali Shaqo (7 ditë më parë)
Noar Babyyy (6 ditë më parë)
Faleminderit zemra shum nga ju, inshallah qdo gje mir si per mu ashtu edhe per juve
Sea Sea (6 ditë më parë)
Pode masi ske ghakderdhje mos u bej marak pasi trupin r kemi me te ndishem tani dhe nga nje goditje fare e vogel kemi dhimbje
Vali Shaqo (6 ditë më parë)
Mos u shqeteso, ndoshta e ke nga goditja qe ke dhimbje, perderisa nuk ke gjakderdhje, ishalla te shkon cdo gje mire. Na lajmero
Noar Babyyy (6 ditë më parë)
Vali faleminderit e dashur per interesim, gjithashtu dhe Sea, ne ora 7 mbramje e kam terminin, uroj te jet gjithqka mir, sot jam teper keq ska vend qe spom dhem i trupit, edhe jam ba marak shum vallah, se gati gjysa shkoj e me ndodh naj sen zoti mos e baft
Sea Sea (6 ditë më parë)
Vali e kish bo terminin ne mbremje se edhe un jam tu prit lajm prej saj shpresoj te na jap lajme te mira

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?