Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Isha ne kontrroll
Nena faleminderit prej juve qe jeni interesu per mu, kesh te mjaku tha qe beba asht mir ama u tut e qata ska leviz shum e se ke ni, per dy dit tha qe snalen dhimtat e merr ni inikci, inshallah do zoti bohet mir per krejt,
Noar Babyyy (6 ditë më parë)
Noar Babyyy (6 ditë më parë)
Faleminderit zemra shum prej juvee, kujdes maksimum tasht e tutje hahaha
Luii (6 ditë më parë)
Shyqyr qe koke mir te shkoft dej ne fund mir shtatzanija me bebush te shnosh
Sea Sea (6 ditë më parë)
O elhamdulilah qe je mire edhe ti edhe beba ruju qetondit e bej kujdes prej fmis
D E S A * 93 * (6 ditë më parë)
Elhamdulilah qe gjithqka mire e dashur,uroj te te shkoj gjithqka mire deri ne fund e me bebe te shendosh.
Noar Babyyy (6 ditë më parë)
Ju faleminderit nena shummm juve, faleminderit qe gjeni kohe mu kan afer neve si ne dite te mira si ne te kqija, ndegjofsha vetem mir per ju
A M (6 ditë më parë)
Elhamdulilah allahu ju rujt , kujdesu per veten. Per ty hyna tash si e pash oren
K I (6 ditë më parë)
Elhammdullilah qe gjithqka eshte mire
Vali Shaqo (6 ditë më parë)
Me behet shume qejfi,mundohu te pushosh sa me shume kto dy dite qe te marresh veten. Te rrish sa me shume shtrir

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?