Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Isha edhe une ne kontrolle
Hi nana shpresoj qe jeni mir edhe po ju shkon 7zania mir kush jena e kush po pret dhasht Zoti sa ma shpejt mesin e bohen nana.
Une isha ne kontrolle bebi mir mtha veq mu mu rujt kujdes me pa's se Dicka qafa e mitres pak e qame edhe placenta low(qeshtu ma kish shkru) , veq as nuk mtha rregjim as kurgjo veq mtha kur hin mujin e 9suhet prap edhe 1scan me pa a me lind normal a me operacion.Zoti ishalla na ndihmon,thash kto di me mujt me shku te midwife e me ma spjegu pak ma mir cka mkan shkru, kismet tash te shoh xxxx
Vjollca 2018 (1 javë më parë)
Noar Babyyy (1 javë më parë)
Ahhahahah hajr i koft, kur tna lindin pi fejojm ahahhah
Vjollca 2018 (1 javë më parë)
Laura po po ti edhe rh mkeni than djal veq arta juka mpat than po doket si qike ,me randesi qiken bone gati ti se ta morra une ahhahaha
Vjollca 2018 (1 javë më parë)
Shum flm te gjithave,albania mir e ki valla bash kurgjo nuk boj pune te ronda se me ndihmon shum burri edhe vjehria vijn kohe pas kohe po qare pa u marr me djal spo kam,me qit npark me pas kujdes mo's po rrezohet me nga mas ti ahhahaha veq ishalla mshkon mir valla se bash merak jam bo ...
Maja .... (1 javë më parë)
Urime vjollca inshallah nje lindje te leht e bebi lind i shendosh
Jeta Hoti (1 javë më parë)
Urime vjollca, të shkoftë mbarë deri në fund
Noar Babyyy (1 javë më parë)
Vjollca inshallah te shkon mir deri ne fund zemer, a tkom than qe djal ki me pas ahhaha se di pse zemra ma nike ahhahah, inshallah jan veq shnosh e kan jet tgjat ku asht qika asht dhe djali
Albania Albania (1 javë më parë)
Hajde ishalla te shko mir e mar gjithsesi nmomentin qe te tregon se ke pak problem ti duhet vet ta kesh parasysh qe je ne rrezik po nuk u rujte mos baj pesha te rana mos terhjek gjana dmth mundihu tmos kesh sforcime nbark per mos me qu nterhjekje tqafes mitres e prite zot me ardh te lindja e parakoshme ishalla ju rua zoti e kalon mir ket shtatzani e bebe te shendosh ishalla
Era Krasniqi (1 javë më parë)
Urime ishalla kalon mir krejt shtazanin
Vjollca 2018 (1 javë më parë)
Se harrova me ju tregu djal mtha prap:)))

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?