Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Si të ngelësh shtatëzëne?
Përshëndetje nëna, të derrojmë pak temë, pyetja ime është për ato nëna që kan fëmijë, dhe të tregojnë për ato femra që duan të bëhen nëna.
Si të ngelemi shtatëzë ? Të shpjegohen më gjerësisht më mirë për ato të sapomartuarat.
(2 muaj më parë)
Albania Albania (2 muaj më parë)
Hahahahaha vallahi ske faj aaa e edhe na po bim ne kto fore si me ken ngussht kto per ne
Aaa E (2 muaj më parë)
Qesi njerz hin shpesh portal e bejn nje pyetje e zhduken edhe njera nje dit e beri nje pyetje e i komentova mu lshun nenat ne shpin tum kritiku Me ju pergjigj juve qe beni pyetje eshte humbje kohe
**mah-babies* * (2 muaj më parë)
Seriozishtt???
Fjorela Kembora (2 muaj më parë)
O zot cfare pyetje ,a fle me burrin moj goc pyete njeher mbase te ndihmon ai
Ana . (2 muaj më parë)
E kapim burrin..E marrim per dore... E cojm tek krevati... Dhe blejm ehw , ca te te themi ty tani
Anda... L (2 muaj më parë)
Po bre albania na bani me qesh nket vakt ,
Albania Albania (2 muaj më parë)
Hahahahahaha ooo zot sa kam qesh ty tshtoft zoti jeten hahahahahha praktik se hahahahahah
Anda... L (2 muaj më parë)
Hahaah o nashta o naj qik e re e sdon me met shtatzan e sdin qysh mu ru ma mir e tana. Na zajabat neve ktu t martune qka jena veq pik per inati ski informacion haha pot kallxoj qa baj me burr temin qyh sdi as qysh mi kallxu me shkronja sun ja demostroj aty praktik oj moter e nderume
Dion Noar (2 muaj më parë)
Zot na ruj eshte nje fjal thojn sa po rojm cac po ndegjojm...hahaha anda kjo pusja paska desht mr ja spjegu ne ma gjeresisht e dojka receptin hap pas hapi hahaha cka sma kjo tok
Albania Albania (2 muaj më parë)
Hahahahaha anda kjo tpakten na bani me qesh mos kurrrigja tjeter hahahahah se ka lloj llojesh futen e ndezin debat e bajn namin e zhduken si hije
Anda... L (2 muaj më parë)
Blondi,Noar ,Rumejsa tybe kurgja me Ranu jo se zakonisht qesi pytjeve kogjo jav baj bllok me fjal ama ksajna deshta met mir mi kallxu ma fshini hhh " hahaha oj motra jem spo di qysh met kallxu nese sdin ti qysh me met shtatzan nashta din burri jot sa vjet i ki ti e veta " qeto ken fjalt kryesore hahah edhe emrin e paska fshi
Rumejsa Gashi (2 muaj më parë)
hahahahahahahahahahahha oj anda shum mu bo pik me dit se qa ke komentu qe ta ka fshi komentin hahahahahahahhahaah far pytje koti o Zot jep mend ku ska
Noar Babyyy (2 muaj më parë)
Oj anda e qa i thave hahahah
Blondi Blondi (2 muaj më parë)
hahaha anda...L sa kam qesh komentin tend pusja ahahhaha trujt zotii
Anda... L (2 muaj më parë)
Qe mu ma fshini komentin pussja ,
Vali Shaqo (2 muaj më parë)
Se nuk jane as nena te portalit po futen kot,ose bejn pyetje dhe nuk pergjigjen me
Albania Albania (2 muaj më parë)
Vallai vali mir e ke kajher bash kot ja fusin nka do do tema more edhe kur jan tema pa lidhje me kalu kohen ska gja po kjo tem pershembull hahahahha sdi disi palidhje
Vali Shaqo (2 muaj më parë)
Mos ju pergjigjni me ktyre me kto pyetje kaq pa llogjik dhe qe futen kot sa per tu tallur
Albania Albania (2 muaj më parë)
Po tash naj specialitet ska aty se tana tnjejten recept perdorim mendoj se ka tbajn shum fati nkyt tematik tmos them se asht pika kryesore qe ajo gja te ndodhi pasi sekret dicka nuk ka ka tbajn edhe gjendja shendetsore ... kur them shendetsore i referohem edhe fizike edhe mentale edhe emocionale edhe kto jan pengesa ne ndodhjen e nje shtatzanie te mundeshme ... pyttje pak pa logjik duket mos ma mer per keq po sje e vetmja qe mendon se eshte nje dicka qe bejm ndrysh ne qe kemi fmi nga ju edhe pse ne fakt ska lidhje thjesht dikujt ja ka shkrujt zoti ma heret dikuj ma von krejt me caktim te atij lart uroj cdo femer ta gzoj zoti e di qe nga halli e keni
Noar Babyyy (2 muaj më parë)
Hahaha vallahi ska fillozofi ktu, bir flej me burr edhe met, hahaha shum do pyetje interesant po vin ahhaha
Anda... L (2 muaj më parë)
Komenti është larguar nga moderatori

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?