Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ivf pa simulues
Pershendetje,
Kame bere 3 here ivf pa sukses ( dy her shtatzane por kam abortu, heren e tret skam mete shtatzane)
Tash e kame bere pere heren e 4 me ka propozu dr. Me terheq veq nje qeliz pa stimulues dhe eshte formu nje embiron i shendosh, sod eshte dita e 5 e transferit, nuk ndjej asgje deri me tani,
A ka dikush pervoj me kete metode dhe a kan pas sukses
Dr tha qe embironi eshte nje hape perpara embironav tjere

Ne sisitin e beje ivf ,
Blertaaaaa (2 muaj më parë)
Blertaaaaa (1 muaj më parë)
@rabije.M E kame bere testin negative me ka dal dje, Jame shum e demoralizuar nuk di cfare te beje me 4 here ivf i deshtum nuk di ku mu drejtu as shka me bo
Rabije. M (1 muaj më parë)
Spasna degju as une per keso rasti. Normalisht secili jemi rast me vete dhe do zoti te kesh rezultat. Si je tani blerta a ke bere testin?
Luii (2 muaj më parë)
Blertaaaa nuk pasna degju as une veq ty te uroj sukses inshallah zoti e baft mir se kur po i sho do kshtu qe kan deshtu me ivf shum po me vjen keq se edhe une jam kan kshtu por kurr nuk pu duhke me hup besimin se zoti ka per krejt dikush ma heret e dikush ma von tash nuk po jet kush pa fmi veq me pas durim
Blertaaaaa (2 muaj më parë)
@ermina, jo nuk e di shkakun, dy here kame abortu,,' me kane bere analiza kontrolla gjithshka del ne rregull, tash per heren e katert ma propozon kete metod edhe pse e kame edhe nje embrion te ngrir Te doktori mihailo popoviç
Ermina Saipi (2 muaj më parë)
E dashur une nuk po di, po pom intereson Te cili doktor ne sistin dhe pse ki pas abort dy her a din shkakun?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?