Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jasht teme
Pershendetje nena...ka 2 dit qe me dhemb mishi i dhembit njera an gojes..sot me esht
ejntur pak dhe me dhemb me gjith nofull..smund edhe te percillem ndonjer..a ju ka ndodh juve cka mund te perdor dicka ilaq se e kam djalin me gji
Jeta Imeri (2 muaj më parë)
Lidra Lidra (2 muaj më parë)
Shperlaje gojen me uj e krip, edhe me uje e sod bikarboni pastaj qit pak sod aty te vendi ndoshta ta qetson
Jeta Imeri (2 muaj më parë)
Flm shum per pergjigjet..e mbajta pak me akull me qetsoi pak..ndoshta do perdor edhe daleron paracetamol..tjter gje smundem..djali esht 4 muj formulen se pin
Anda... L (2 muaj më parë)
Shperlaje me kamelic gojen naj paracet pije masi e ki ngji edhe masi tu ka aj sun i ban sen edhe te mjeki me shku
Albania Albania (2 muaj më parë)
Perdor dicka qe te qetson ske qa i ban djalit jepi formul nqs asht boll i vogel ose kaloja 1 vakt me ushqim nqs asht + 4 muajsh po mos e le veten me vujt se boll gja e keqe jan dhamt kur dhamin

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?