Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kinguri
Pershendetje nena, uroj te jeni mire, desha te ju pyes prej cilit muaj perdoret kinguri per bebet? Gjitha te mirat per ju dhe bebushat tuaj..
Albana G (2 muaj më parë)
Albana G (2 muaj më parë)
Pyeta pasi qe rreth muajit qershor planifikoj te shkoj ne vende malore me bebin dhe mendova do te me sherbente gjate ecjes me bebin.
Miamar Mia (2 muaj më parë)
Edhe mua nuk me pelqen hiç,me duket sikur e var bebin ne çengel gjithe kohes,shtylla kurrizore i lodhet mendoj
Albania Albania (2 muaj më parë)
Miamar asht ajo qanta qe perdoret me bajt bebe kangur bag qe e perdorin shum njerz ndit e sotme po mu dicka nuk mplq
Miamar Mia (2 muaj më parë)
Kinguri çfare eshte?
F & F Sh & S ... (2 muaj më parë)
Për mendimin tim sa tforcohet pak, veç a mundesh me mbajt, unë e qes rrall se spo muna me bajt se e rond, nëse jam vet që mduhet patjetër se përndryshe bashkëshorti e mban. Pas dy muajve përafërsisht.
Trandelina Baraku (2 muaj më parë)
ne parim te sygjeroj pas muajit pese ose gjashte kur tashme bebi mban koken pa problem
Albania Albania (2 muaj më parë)
Tash ka lloj llojesh ka qe jan prej qysh se lind munesh me e perdor ka per fmi ma te mdhej si ta lypsh e gjen un e kam nja prej 0-6 muajsh kam edhe 1 nga 6 deri 12 kg .... si kam perdor as ble un dhurat mi kan ba e kam edhe nja qe e mban beben shtrir ne te po ky i fundit hic praktik kyt e kam provu 1 her e ma kurr hahaha ...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?